خرید و قیمت کابل آلومینیومی

خرید کابل آلومینیومی یا دریافت قیمت کابل آلومینیومی

ویژگی‌های کابل آلومینیومی خراسان الکتریک نارگان عبارتند از:

  1. رسانایی مناسب و مقاومت نسبتاً کم.
  2. هزینه‌ی پایین‌تر نسبت به کابل‌های مس.
  3. اکسیداسیون سریع‌تر در معرض رطوبت و شکنندگی بیشتر.

تفاوت قیمت کابل آلومینیومی با کابل‌های دیگر چیست؟

خرید کابل آلومینیومی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی، بسیار رایج است و به همین دلیل تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین رقبا برای انواع سیم و کابل مسی در بازار شده است. در سال‌های اخیر قیمت کابل‌های مسی نسبتا بی‌ثبات بوده و روز به روز بر قیمت آن افزوده می‌شود. اما قیمت کابل آلومینیومی کمتر است که مزیت بزرگی برای آن به شمار می‌رود.

کابل آلومینیوم با شکل‌پذیری، مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی، هزینه مناسب و وزن کم، به عنوان یک گزینه مطلوب در صنعت سیم و کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ همچنین خاصیت هدایت الکتریکی کمتر از کابل‌های مسی در آن مورد توجه قرار گرفته و استفاده از آن به‌عنوان کابل‌های هوایی و زمینی معمولی است. قیمت آلومینیوم در کنار ویژگی‌های دیگر آن، باعث شده که به عنوان یکی از پرکاربردترین فلزات برای هادی کابل‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

بیشتر بخوانید: خرید و قیمت کابل مسی از مجموعه سیم و کابل پرتو الکتریک

 

کاربرد انواع کابل آلومینیومی چیست؟

نورپردازی داخل فضاهای تجاری ، ویترین‌ها و همچنین استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی به برق نیاز دارند. در چنین پروژه‌هایی کابل آلومینیومی به کمک می‌آید و برای ایجاد سیستم برق ‌رسانی با ظرفیت بالا مناسب است.

دربارۀ شرکت پرتو الکتریک

شرکت پرتو الکتریک یکی از برترین تولیدکنندگان کابل‌ها در ایران است. این شرکت با توجه به استانداردها و تاکید بر کیفیت، محصولات متنوعی را با گواهینامه‌های ملی و بین‌المللی ارائه می‌دهد. تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب از ویژگی‌های برجسته این شرکت است که رضایت مشتریان داخلی و صادرات به کشورهای همسایه را به همراه دارد.

محصولات این شرکت شامل انواع کابل‌ها و سیم‌های مختلفی هستند که علاوه بر کیفیت بالا، با قیمت رقابتی نیز ارائه می‌شوند. پرتو الکتریک با سابقه‌ی موفق در تولید سیم و کابل، تنوع بسیاری از نظر نوع و سطح مقطع را به ارمغان آورده است. تمرکز این شرکت بر بهبود کیفیت محصولات، اطلاعات استاندارد و پاسخگویی به نیازهای مشتریان، منجر به کسب گواهینامه‌های معتبر داخلی و بین‌المللی شده است. محصولاتی با کیفیت برتر پرتو الکتریک در پروژه‌های معتبری نظیر مترو تهران، مخابرات، همراه اول و شرکت ملی نفت و گاز به کار گرفته شده‌اند.

شرکت پرتو الکتریک به رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی توجه ویژه‌ای کرده است که منجر به تولید انواع سیم و کابل با کیفیت و ایمنی بالا می‌شود. محصولات این شرکت، شامل انواع سیم و کابل با انشعاب، سطح مقطع و رنگ استاندارد می‌باشند؛ همچنین شرکت پرتو الکتریک نمایندگی‌های فروش در تمامی مناطق کشور دارد و دارای دو گواهینامه EC و ISO 9001-2008 به جهت مدیریت کیفیت از کشور فرانسه دریافت کرده و در زمینه نوآوری با دریافت تندیس پیشرو برگ زرین، افتخار می‌آفریند . محصولات پرتو الکتریک به کیفیت و تطبیق پذیری بالا معروف بوده و در پروژه‌های صنعتی و تعمیرات گسترده استفاده می‌شوند.

مجموعه سیم و کابل پرتو الکتریک، نماینده رسمی شرکت پرتو الکتریک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، خرید کابل آلومینیومی یا دریافت قیمت کابل آلومینیومی می‌توانید از طریق شماره‌ تلفن‌های زیر تماس بگیرید یا به صورت حضوری به فروشگاه ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 02133909718
تلفن همراه: 09122181901